Dzisiaj jest środa, 24 lipca 2019 roku.

Cytat dnia: "Najpiękniejszą rzeczą, której może doświadczyć człowiek, jest tajemnica. "

Zakończyła się zbiórka butelek PET

W ekologicznej akcji uczniowie naszej szkoły zebrali 11 995 sztuk plastikowych butelek różnej pojemności.

• Zakończyła się zbiórka butelek PET

Wymiana młodzieży

KĘCZANIN: "Niezapomniana przygoda polsko-niemiecka"

W najnowszym (listopadowym) numerze KĘCZANINA przeczytać można artykuł na temat wrześniowej wizyty naszych uczennic w Niemczech i Luksemburgu w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży.

Trwają zapisy na polsko-niemiecką wymianę młodzieży

W dniach 16-21 maja 2016 r. w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży będziemy gościć grupę gimnazjalistów z Landstuhl. Rewizyta planowana jest na wrzesień / październik 2016 r.

Czas podsumowań, czas pożegnań…

Czwartek, 16 kwietnia, był ostatnim dniem pobytu w Polsce naszych gości z Holandii.

Z wizytą w Krakowie

We wtorek, 14 kwietnia grupa polsko-holenderska udała się na wycieczkę do Krakowa, pięknego polskiego miasta z bogatą historią w tle.

Holendrzy w naszej szkole

Dziś (13 kwietnia) dziewiętnaścioro uczestników polsko-holenderskiej wymiany młodzieży gościło w naszej szkole.

Witamy w Polsce

W niedzielę 12 kwietnia przywitaliśmy na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Holandii.

Polsko-holenderska wymiana młodzieży dla gimnazjalistów

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z uczniami na spotkanie związane z przygotowaniem wymiany młodzieżowej ze szkołą w Holandii.

Nasza mlodzież z wizytą w Niemczech

„Wymiana polsko-niemiecka z uczniami w Landstuhl była dla mnie niesamowitą przygodą".

Weź udział w POLSKO-NIEMIECKIEJ WYMIANIE MŁODZIEŻY

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, nawiązać interesujące znajomości,

poszerzyć znajomość języka angielskiego i niemieckiego,

zwiedzić urocze zakątki ???

Weź udział w międzynarodowej wymianie młodzieży.

Dotychczas udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami w:

Niemczech i na Łotwie.

Być może wkrótce nawiążemy także bliższy kontakt ze szkołą w Holandii.

Bliższe informacje na temat możliwości udziału w wymianie

można na bieżąco uzyskać u nauczycieli języków obcych.