Dzisiaj jest piątek, 22 czerwca 2018 roku.

Cytat dnia: "Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać. "

GRUNT, TO RODZINKA!

„Grunt, to Rodzinka!” - pod takim hasłem 15 czerwca odbyło się przedstawienie klas trzecich Szkoły Podstawowej.

WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

13.06.2018 r. uczniów klas szóstych odwiedziła Pani Martyna Kolasa - ratownik medyczny pracujący w Pogotowiu Ratunkowym w Bielsku-Białej.

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

„Program dla szkół” w klasach I - V

„Program dla szkół” to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

Zajęcia teatralne zawsze dostarczają swoim uczestnikom sporo zabawy. Rozwijanie talentów idzie w parze z nabywaniem umiejętności i zdobywaniem doświadczeń na różnych poziomach.

WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

8 czerwca 2018 r. uczniowie klasy V a i VI b uczestniczyli w ostatnich w tym roku szkolnym warsztatach Programu Edukacji Medialnej i Społecznej KINO SZKOŁA.

• GRUNT, TO RODZINKA!

• WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

• Zawody w piłkę siatkową

• „Program dla szkół” w klasach I - V

• Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

• WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

Wymiana młodzieży

KĘCZANIN: "Niezapomniana przygoda polsko-niemiecka"

W najnowszym (listopadowym) numerze KĘCZANINA przeczytać można artykuł na temat wrześniowej wizyty naszych uczennic w Niemczech i Luksemburgu w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży.

Trwają zapisy na polsko-niemiecką wymianę młodzieży

W dniach 16-21 maja 2016 r. w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży będziemy gościć grupę gimnazjalistów z Landstuhl. Rewizyta planowana jest na wrzesień / październik 2016 r.

Czas podsumowań, czas pożegnań…

Czwartek, 16 kwietnia, był ostatnim dniem pobytu w Polsce naszych gości z Holandii.

Z wizytą w Krakowie

We wtorek, 14 kwietnia grupa polsko-holenderska udała się na wycieczkę do Krakowa, pięknego polskiego miasta z bogatą historią w tle.

Holendrzy w naszej szkole

Dziś (13 kwietnia) dziewiętnaścioro uczestników polsko-holenderskiej wymiany młodzieży gościło w naszej szkole.

Witamy w Polsce

W niedzielę 12 kwietnia przywitaliśmy na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Holandii.

Polsko-holenderska wymiana młodzieży dla gimnazjalistów

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z uczniami na spotkanie związane z przygotowaniem wymiany młodzieżowej ze szkołą w Holandii.

Nasza mlodzież z wizytą w Niemczech

„Wymiana polsko-niemiecka z uczniami w Landstuhl była dla mnie niesamowitą przygodą".

Weź udział w POLSKO-NIEMIECKIEJ WYMIANIE MŁODZIEŻY

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, nawiązać interesujące znajomości,

poszerzyć znajomość języka angielskiego i niemieckiego,

zwiedzić urocze zakątki ???

Weź udział w międzynarodowej wymianie młodzieży.

Dotychczas udało nam się nawiązać współpracę ze szkołami w:

Niemczech i na Łotwie.

Być może wkrótce nawiążemy także bliższy kontakt ze szkołą w Holandii.

Bliższe informacje na temat możliwości udziału w wymianie

można na bieżąco uzyskać u nauczycieli języków obcych.