Dzisiaj jest piątek, 22 czerwca 2018 roku.

Cytat dnia: "Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać. "

GRUNT, TO RODZINKA!

„Grunt, to Rodzinka!” - pod takim hasłem 15 czerwca odbyło się przedstawienie klas trzecich Szkoły Podstawowej.

WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

13.06.2018 r. uczniów klas szóstych odwiedziła Pani Martyna Kolasa - ratownik medyczny pracujący w Pogotowiu Ratunkowym w Bielsku-Białej.

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

„Program dla szkół” w klasach I - V

„Program dla szkół” to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

Zajęcia teatralne zawsze dostarczają swoim uczestnikom sporo zabawy. Rozwijanie talentów idzie w parze z nabywaniem umiejętności i zdobywaniem doświadczeń na różnych poziomach.

WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

8 czerwca 2018 r. uczniowie klasy V a i VI b uczestniczyli w ostatnich w tym roku szkolnym warsztatach Programu Edukacji Medialnej i Społecznej KINO SZKOŁA.

• GRUNT, TO RODZINKA!

• WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

• Zawody w piłkę siatkową

• „Program dla szkół” w klasach I - V

• Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

• WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

Zawody w piłkę siatkową

Ogólnoszkolny Dzień Sportu

W naszej szkole jest wiele tradycji, jedną z nich jest coroczna organizacja Dnia Sportu z okazji Dnia Dziecka.

Gminne zawody piłkarskie

15 maja nasza szkoła zorganizowała gminne zawody w piłkę nożną dla chłopców z rocznika 2002-2004. Stawką rozgrywek był awans do powiatów.

Turniej o Grand Prix Kóz

W niedzielę (13 maja) nasze uczennice rozegrały ostatnią rundę meczy w turnieju o Grand Prix Kóz.

Podsumowanie OLS

28 kwietnia 2018 roku w PZ nr 2 odbyło się kolejne podsumowanie trwającej od października Oświęcimskiej Ligi Siatkówki dziewcząt szkół gimnazjalnych i młodszych.

Rajd na Przełęcz Przegibek przez Wielką Raczę

W sobotę (5 maja) kilkunastu gimnazjalistów oraz absolwentów pod opieką pana Wiesława Wawaka i pani Malwiny Pocik wyruszyło na górski szlak.

Siatkarski festiwal "Kopernik"

Jak co roku, kęcki "Kopernik" w ramach promocji szkoły zorganizował turniej siatkarskich "trójek" dla gimnazjów.

PROJEKT EDUKACYJNY: Aktywność fizyczna a zdrowie…

Zespół uczniowski pod opieką Magdaleny Węglińskiej w składzie: Jakub Ogiegło, Dawid Goc, Krystian Niedziela, Jakub Żak, Sebastian Żuławski zakończył pracę nad projektem edukacyjnym pt. „Aktywność fizyczna a zdrowie. Jak Przegonić raka? ”.

PROJEKT EDUKACYJNY "Akcja Zdrowie"

Grupa uczniów w składzie: Amelia Hulbój, Oliwia Kózka, Wiktoria Matejko, Mateusz Kolasa oraz Bartosz Kasperek podczas lekcji wychowania fizycznego zaprezentowała rówieśnikom wyniki swojej pracy (projekt edukacyjny) w postaci prezentacji multimedialnej pt "Akcja Zdrowie".

Turnieje Kinder+ Sport

W niedzielę, 15 kwietnia,  nasze uczennice z klas czwartych przystąpiły po raz drugi do rywalizacji sportowej w turnieju mini siatkówki Kinder+ Sport.

Grand Prix Kóz

W niedzielę, 15 kwietnia, nasze uczennice rozegrały kolejną rundę meczy w turnieju o Grand Prix Kóz.

Kinder+ Sport

W sobotę, 14 kwietnia, nasze uczennice z klas V (zawodniczki UMKS Keczanin) uczestniczyły w drugim turnieju eliminacyjnym Kinder+ Sport, który odbył się w Andrychowie.

OLS

W dniu 12 kwietnia dziewczęta z klas szóstych rozegrały swój mecz w play off na parkiecie sali gimnastycznej w Oświęcimiu.

Turniej SOS

W dniu 12 kwietnia na sali SP nr 2 w Kętach odbyła się ostatnia runda rozgrywek Akademii Siatkówki dla klas czwartych.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>