Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku.

Cytat dnia: "Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć. "

ZBIÓRKA SŁODYCZY

Drodzy rodzice i uczniowie! Tradycyjnie już nasza Szkoła przygotowuje świąteczne prezenty dla pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Międzybrodziu Żywieckim.

WYNIKI AKCJI EKOLOGICZNEJ „ZBIÓRKA BATERII”

W listopadzie została przeprowadzona w naszej szkole zbiórka zużytych baterii.

DLACZEGO LAJKUJEMY?

Dlaczego lajkujemy? Pod takim tytułem odbyły się kolejne już warsztaty dla uczniów klas piątych, które 5. grudnia poprowadziła Pani Justyna Motyka z zaprzyjaźnionej biblioteki w Dworku.

Sukces Marty Byrskiej w konkursie historycznym

Marta Byrska, uczennica klasy IIIA gimnazjum zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów.

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI

W tym roku Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi ponownie wzięła udział w zbiórce kasztanów i żołędzi.

ANDRZEJKI I MIKOŁAJKI W KLASIE VA

Początkiem grudnia klasa Va doczekała się już wizyty św. Mikołaja oraz zorganizowała klasowe andrzejki.

• ZBIÓRKA SŁODYCZY

• WYNIKI AKCJI EKOLOGICZNEJ „ZBIÓRKA BATERII”

• DLACZEGO LAJKUJEMY?

• Sukces Marty Byrskiej w konkursie historycznym

• PODSUMOWANIE ZBIÓRKI KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI

• ANDRZEJKI I MIKOŁAJKI W KLASIE VA

Turniej piłki siatkowej dziewcząt

W niedzielę, 3 grudnia, na hali sportowej w Kozach odbył się ostatni (czwarty już) turniej piłki siatkowej dziewcząt.

Nowy sprzęt sportowy

Stawiając na rozwój ruchowy naszych uczniów, Rada Rodziców przekazała środki finansowe z 1% podatku na zakup najpotrzebniejszego sprzętu sportowego.

„Olimpiada Malucha 2017"

Po raz wtóry hala sportowa w Kętach zgromadziła najmłodszych reprezentantów klas I-III SP.

Eliminacje do "Olimpiady Malucha"

Zakończono eliminacje szkolne do udziału w gminnej "Olimpiadzie Malucha", która odbędzie się 24 listopada w Hali OSiR w Kętach.

Akademia Siatkówki

2 listopada 2017r., w godzinach popołudniowych, w sali kęckiej ,,Dwójki” odbyła się inauguracyjna runda rozgrywek mini siatkówki klas V-VI dziewcząt i chłopców.

"Im bardziej jesteśmy widoczni - tym bardziej jesteśmy bezpieczni"

W piątek 3 listopada uczniowie klas czwartych na zajęciach wychowania fizycznego ćwiczyli umiejętność jazdy na rowerze po torze przeszkód.

Wycieczka rowerowa w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

W pogodny dzień jesieni - 20 października 2017 r. wyruszyła spod szkoły kolumna rowerowa z ochotnikami na wycieczkę rowerową w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”.

Siatkarski weekend naszych zawodniczek

Sobotnie i niedzielne przedpołudnia nasze zawodniczki spędziły sportowo, rywalizując na parkietach siatkarskich.

Kolejna przerwa taneczna

W czwartek, 19 października, odbyła się druga w tym roku szkolnym przerwa taneczna.

O krok od awansu...

5 października grupa dziewcząt z klas VII SP i III Gim rywalizowała na terenach MOSiR-u Oświęcim w sztafetowych biegach przełajowych.

Siatkarskie zmagania

W dniu 5 października nasze młode zawodniczki rozpoczęły swoje zmagania w OLS. Szóstoklasistki rywalizować będą w grupie kategorii klas VII i młodsze.

ZAJĘCIA NA KĘCKIM BASENIE

W miesiącu październiku rozpoczęły się zajęcia nauki pływania, w których biorą udział uczniowie klas I – III SP.

Zajęcia SKS z piłki siatkowej dla uczniów klas VI SP

W piątkowe popołudnia chętni uczniowie z klas VI SP gromadzili się na sali gimnastycznej, by pogłębiać umiejętności techniczne gry w piłkę siatkową.

Udział pierwszoklasistów w programie pt "Mały Mistrz"

Klasa I Szkoły Podstawowej wzięła udział w programie pt "Mały Mistrz".

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>