Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Mówimy niewiele. O takich trafionych radościach, niezasłużonych, niezaplanowanych, nie trzeba wiele mówić. "

Grrupa gimnazjalistów odbyła górksą wędrówkę...

W sobotę (14 października) po raz pierwszy w tym roku szkolnym kilkunastu gimnazjalistów wyruszyło na rajd górski pod opieką pana Wiesława Wawaka.

Jennifer Lynn Barnes: „NAZNACZENI”

Cassie ma naturalną zdolność rozszyfrowywania ludzi. Na podstawie najdrobniejszych szczegółów potrafi ustalić, kim jesteś i czym się zajmujesz.

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…” Tak w dniu 12 października rozpoczęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego program słowno-muzyczny, dedykowany pracownikom naszej szkoły, z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Dzień 12 października 2017 roku na pewno na długo  pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych jak również i ich rodziców. Właśnie tego dnia zostali przyjęci w poczet braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.  

Dyktando Niepodległościowe

Etap szkolny V Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” przeprowadzono 10 października 2017r. w wielu szkołach województwa małopolskiego.  

DZIEŃ UŚMIECHU

„Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego.” / Phil Bosmans /

  • Grrupa gimnazjalistów odbyła górksą wędrówkę...

  • Jennifer Lynn Barnes: „NAZNACZENI”

  • „Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”

  • ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

  • Dyktando Niepodległościowe

  • DZIEŃ UŚMIECHU

Sport

O krok od awansu...

5 października grupa dziewcząt z klas VII SP i III Gim rywalizowała na terenach MOSiR-u Oświęcim w sztafetowych biegach przełajowych.

Siatkarskie zmagania

W dniu 5 października nasze młode zawodniczki rozpoczęły swoje zmagania w OLS. Szóstoklasistki rywalizować będą w grupie kategorii klas VII i młodsze.

ZAJĘCIA NA KĘCKIM BASENIE

W miesiącu październiku rozpoczęły się zajęcia nauki pływania, w których biorą udział uczniowie klas I – III SP.

Zajęcia SKS z piłki siatkowej dla uczniów klas VI SP

W piątkowe popołudnia chętni uczniowie z klas VI SP gromadzili się na sali gimnastycznej, by pogłębiać umiejętności techniczne gry w piłkę siatkową.

Udział pierwszoklasistów w programie pt "Mały Mistrz"

Klasa I Szkoły Podstawowej wzięła udział w programie pt "Mały Mistrz".

Sportowe zajęcia pozalekcyjne dla klas I - III SP

W środowe popołudnia najmłodsi uczniowie uczestniczyli w zajęciach SKS.

 

Podsumowanie zajęć rekreacyjno-sportowych

Zajęcia rekreacyjno-sportowe odbywały się od listopada do czerwca 2017 roku. Adresowane były do wszystkich zainteresowanych uczniów szkoły podstawowej.

Podsumowanie wyjazdów na basen uczniów z klas I-III SP

8 czerwca uczniowie klas I-III SP zakończyli cykliczne nieodpłatne wyjazdy na Krytą Pływalnię w Kętach. Lekcje i dojazdy sfinansował Urząd Gminy w Kętach.

Kinder+Sport

W tym roku - podobnie jak w poprzednich latach - uczennice naszej szkoły a zarazem zawodniczki UMKS Kęczanin grały na parkietach siatkarskich w imprezie o zasięgu ogólnopolskim pt. „Kinder+ Sport”.

Festiwal Piłki Siatkowej

W dniu 25 kwietnia na hali OSiR w Kętach odbył się 15 Jubileuszowy Festiwal Piłki Siatkowej chłopców "Kopernik".

Gimnazjada chłopców w piłce nożnej

W dniu 24 kwietnia na Orliku przy naszej szkole odbyła się Gminna Gimnazjada w piłce nożnej chłopców, w której udział wzięli uczniowie z: ZSG nr 1 w Kętach, ZSG nr 2 w Kętach, ZSP nr 3 w Kętach, ZSP w Witkowicach, ZSP w Bulowicach oraz gospodarze - ZSG w Nowej Wsi.

Gminne zawody w piłce ręcznej

W poniedziałek 10 kwietnia w hali OSiR Kęty odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej.

 

Akademia Siatkówki – całoroczne podsumowanie

We wtorek 11 kwietnia w hali OSiR Kęty odbył się coroczny Otwarty Turniej Trójek dziewcząt i chłopców klas V-VI szkół podstawowych.

Jakub Jończy sportowym stypendystą

W ubiegłą środę 05. kwietnia, Burmistrz Gminy Kęty – Pan Krzysztof Jan Klęczar, przyznał stypendia sportowe dla młodych sportowców z gminy Kęty. Wśród wyróżnionych, znalazł się nasz uczeń klasy III A Gimnazjum – Jakub Jończy (MKS LOK Kęty, SMKS Kęty).

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 33