Dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku.

Cytat dnia: "Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć. "

ZBIÓRKA SŁODYCZY

Drodzy rodzice i uczniowie! Tradycyjnie już nasza Szkoła przygotowuje świąteczne prezenty dla pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Międzybrodziu Żywieckim.

WYNIKI AKCJI EKOLOGICZNEJ „ZBIÓRKA BATERII”

W listopadzie została przeprowadzona w naszej szkole zbiórka zużytych baterii.

DLACZEGO LAJKUJEMY?

Dlaczego lajkujemy? Pod takim tytułem odbyły się kolejne już warsztaty dla uczniów klas piątych, które 5. grudnia poprowadziła Pani Justyna Motyka z zaprzyjaźnionej biblioteki w Dworku.

Sukces Marty Byrskiej w konkursie historycznym

Marta Byrska, uczennica klasy IIIA gimnazjum zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów.

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI

W tym roku Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi ponownie wzięła udział w zbiórce kasztanów i żołędzi.

ANDRZEJKI I MIKOŁAJKI W KLASIE VA

Początkiem grudnia klasa Va doczekała się już wizyty św. Mikołaja oraz zorganizowała klasowe andrzejki.

• ZBIÓRKA SŁODYCZY

• WYNIKI AKCJI EKOLOGICZNEJ „ZBIÓRKA BATERII”

• DLACZEGO LAJKUJEMY?

• Sukces Marty Byrskiej w konkursie historycznym

• PODSUMOWANIE ZBIÓRKI KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI

• ANDRZEJKI I MIKOŁAJKI W KLASIE VA

Prasa o nas

O wieczorku poetyckim w Gazecie Krakowskiej

We wtorek, 28 listopada, w Gazecie Krakowskiej ukazała się krótka wzmianka na temat wieczorku poetyckiego, który kilka dni temu został zorganizowany w naszej szkole.

KĘCZANIN: "Niezapomniana przygoda polsko-niemiecka"

W najnowszym (listopadowym) numerze KĘCZANINA przeczytać można artykuł na temat wrześniowej wizyty naszych uczennic w Niemczech i Luksemburgu w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży.

KĘCZANIN o "pachnących czekoladą lekcjach..."

W czerwcowym numerze KĘCZANINA zamieszczono materiał na temat niecodziennych zajęć, które niedawno zorganizowali dla swoich uczniów wychowawcy klas piątych szkoły podstawowej.

O zbiórce żywności w Kęczaninie

W majowym numerze KĘCZANINA zamieszczono artykuł na temat organizowanej w kwietniu przez naszą szkołę Świątecznej Zbiórki Żywności.

O zbiórce żywności w Gościu Niedzielnym

W świątecznym numerze Gościa Niedzielnego (16 kwietnia 2017) ukazał się krótki artykuł o zbiórce żywności, którą przed Wielkanocą przeprowadzili uczniowie naszej szkoły.

Gazeta Krakowska o naszej przedświątecznej inicjatywie

Redakcja Gazety Krakowskiej wspomniała w czwartkowym (13 kwietnia) wydaniu swojego dziennika przedświąteczną akcję o charakterze dobroczynnym, którą przeprowadzili uczniowie naszej szkoły.

KĘCZANIN: Erasmus+ w ZSG w Nowej Wsi

W najnowszym (kwietniowym) numerze KĘCZANINA opublikowano artykuł na temat udziału naszej szkoły w międzynarodowym projekcie programu Erasmus+.

LALKI DLA ANGOLI - artykuł w Gościu Niedzielnym

"Lalki dla Angoli" to tytuł artykułu nawiązującego do akcji charytatywnej zorganizowanej kilka tygodni temu w naszej szkole, który ukazał  się w diecezjalnym dodatku do najnowszego wydania tygodnika katolickiego GOŚĆ NIEDZIELNY (26 marca 2017 r.).

Gazeta Krakowska: "Calineczka" zagościła w dziecięcych sercach...

W piątek, 17 marca, w lokalnym dodatku do Gazety Krakowskiej ukazał się krótki artykuł o ciekawych zajęciach lekcyjnych zorganizowanych dla naszych drugoklasistów ze Szkoły Podstawowej, związanych z baśnią H. Ch. Andersena pt. "Calineczka".

Gazeta Krakowska o naszej akcji na rzecz dzieci z Angoli

W dzisiejszym (14 marca) numerze Gazety Krakowskiej znalazł się artykuł podsumowujący udział uczniów naszej szkoły w akcji charytatywnej pt. "Wszystkie kolory świata".

Uczniowie klasy 3B GIM w Gazecie Krakowskiej

Uczniowie klasy IIIB naszego Gimnazjum wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu, jakie zaproponowała im Gazeta Krakowska.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>