Dzisiaj jest poniedziałek, 15 października 2018 roku.

Cytat dnia: "Wiersze: to jest właśnie walka ze światem. "

Jesień w klasie II b

23 września powitaliśmy kalendarzową jesień. Przez następne dni nasza tematyka zajęć w kl. II b skupiona była wokół tej barwnej, kolorowej pory roku.

Niecodzienna edukacja w klasach młodszych

Kolejnym ciekawym wydarzeniem na terenie naszej szkoły w ramach akcji "Odblaskowa szkoła" była muzyczno-wokalnie-ruchowa edukacja w klasach młodszych.

Pierwsze kroki w szkole

Minął pierwszy miesiąc nauki szkolnej. Dla uczniów klas pierwszych był on czasem nawiązywania nowych przyjaźni, poznawania nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz „oswajaniem” nowego miejsca, w którym przyjdzie im spędzić najbliższe lata.

Wybraliśmy się na rajd górski

W minioną sobotę (6 października) wybraliśmy się na pierwszy w tym roku rajd górski.

Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

W dniu 1 października 2018 r. odbyło się pierwsza w tym roku szkolnym sesja Młodzieżowej Rady w Kętach. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 7b - Marcela Musiał oraz Nicola Jurecka.

Dzień Chłopca w klasie IV b

Dzień chłopaka w klasie IV b obchodzony był w tym roku troszeczkę nietypowo…

• Jesień w klasie II b

• Niecodzienna edukacja w klasach młodszych

• Pierwsze kroki w szkole

• Wybraliśmy się na rajd górski

• Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

• Dzień Chłopca w klasie IV b

1% podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA POTRZEBY NASZEJ SZKOŁY !!!

Każdy pełnoletni obywatel ma obowiązek złożyć do Urzędu Skarbowego roczne zeznanie podatkowe, czyli. tzw. PIT. Przy tej okazji każdy może skorzystać z przysługującego mu prawa, aby wybrana organizacja pożytku publicznego otrzymała 1% należnego podatku, który już zapłaciliśmy za ubiegły rok. Zwracamy się z prośbą o wskazanie naszej szkoły, jako beneficjenta owej operacji. Wystarczy na swoim rocznym zeznaniu podatkowym wypełnić pola H. oraz I. wg poniższego wzoru. Pozyskana przez szkołę w ten sposób kwota pozwoli na zakup najbardziej potrzebnych pomocy dydaktycznych lub wyposażenia, z którego będą korzystać nasi uczniowie.