Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 roku.

Cytat dnia: "Ze świata każdy ma tyle, ile sobie weźmie. "

Oświęcimska Liga Siatkówki

W czwartki tradycyjnie od wielu lat na sali gimnastycznej SP nr 2 w Oświęcimiu rozgrywana jest OLS w której kolejny raz udział biorą również uczennice naszej szkoły (zawodniczki UMKS Kęczanin).

OGÓLNOPOLSKIE CZYTANIE DZIEŁ TOLKIENA

Nasza szkoła, korzystając z zaproszenia Bractwa Śródziemia i Domu Kultury w Kętach, spędziła niezapomniane chwile z prozą Tolkiena.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

W poniedziałek 18 marca odbyły się w Chełmku siatkarskie zmagania o tytuł Mistrza Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt.

Przed uczniami klas 8 szkoły podstawowej oraz ostatnim rocznikiem gimnazjalistów niebawem czas ważnych decyzji. Młodzież będzie wybierała dalszą ścieżkę kształcenia.

Turniej mini siatkówki „2”

13 marca w  SP nr 2 w Kętach nasi czwartoklasiści rywalizowali w turnieju „dwójek” w kategorii dziewcząt i chłopców.

IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi za nami

W dniu 11 marca 2019 r. nasza Szkoła po raz kolejny gościła miłośników gry w szachy, którzy wzięli udział w IV Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.

• Oświęcimska Liga Siatkówki

• OGÓLNOPOLSKIE CZYTANIE DZIEŁ TOLKIENA

• Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

• Przedstawiciele PZ Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach w naszej szkole

• Turniej mini siatkówki „2”

• IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi za nami

1% podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA POTRZEBY NASZEJ SZKOŁY!!!

Każdy pełnoletni obywatel ma obowiązek złożyć do Urzędu Skarbowego roczne zeznanie podatkowe, czyli. tzw. PIT. Przy tej okazji każdy może skorzystać z przysługującego mu prawa, aby wybrana organizacja pożytku publicznego otrzymała 1% należnego podatku, który już zapłaciliśmy za ubiegły rok. Zwracamy się z prośbą o wskazanie naszej szkoły, jako beneficjenta owej operacji. Wystarczy na swoim rocznym zeznaniu podatkowym wypełnić pola H. oraz I. wg poniższego wzoru. Pozyskana przez szkołę w ten sposób kwota pozwoli na zakup najbardziej potrzebnych pomocy dydaktycznych lub wyposażenia, z którego będą korzystać nasi uczniowie.