Dzisiaj jest piątek, 22 czerwca 2018 roku.

Cytat dnia: "Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać. "

GRUNT, TO RODZINKA!

„Grunt, to Rodzinka!” - pod takim hasłem 15 czerwca odbyło się przedstawienie klas trzecich Szkoły Podstawowej.

WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

13.06.2018 r. uczniów klas szóstych odwiedziła Pani Martyna Kolasa - ratownik medyczny pracujący w Pogotowiu Ratunkowym w Bielsku-Białej.

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

„Program dla szkół” w klasach I - V

„Program dla szkół” to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

Zajęcia teatralne zawsze dostarczają swoim uczestnikom sporo zabawy. Rozwijanie talentów idzie w parze z nabywaniem umiejętności i zdobywaniem doświadczeń na różnych poziomach.

WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

8 czerwca 2018 r. uczniowie klasy V a i VI b uczestniczyli w ostatnich w tym roku szkolnym warsztatach Programu Edukacji Medialnej i Społecznej KINO SZKOŁA.

• GRUNT, TO RODZINKA!

• WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

• Zawody w piłkę siatkową

• „Program dla szkół” w klasach I - V

• Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

• WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

1% podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA POTRZEBY NASZEJ SZKOŁY !!!

Każdy pełnoletni obywatel ma obowiązek złożyć do Urzędu Skarbowego roczne zeznanie podatkowe, czyli. tzw. PIT. Przy tej okazji każdy może skorzystać z przysługującego mu prawa, aby wybrana organizacja pożytku publicznego otrzymała 1% należnego podatku, który już zapłaciliśmy za ubiegły rok. Zwracamy się z prośbą o wskazanie naszej szkoły, jako beneficjenta owej operacji. Wystarczy na swoim rocznym zeznaniu podatkowym wypełnić pola H. oraz I. wg poniższego wzoru. Pozyskana przez szkołę w ten sposób kwota pozwoli na zakup najbardziej potrzebnych pomocy dydaktycznych lub wyposażenia, z którego będą korzystać nasi uczniowie.