Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2019 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Cóż wiesz o pięknie? - Kształtem jest miłości. "

Nagroda w konkursie ekologicznym

12 czerwca 2019 r. w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego „Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii”.

Zawody wędkarskie

W dniu 7 czerwca 2019 r. na łowisku „Dyrczoniówka” w Bielanach odbyły się spławikowe zawody wędkarskie.

Zajęcia otwarte kółka informatycznego

W poniedziałek - 3 czerwca odbyły się otwarte zajęcia komputerowe. Nauczyciele mieli okazję na nie przyjść i zobaczyć jak pracują nasi młodzi programiści.

Matematyka i dobra zabawa

W dniu 23 maja 2019 r. uczniowie klasy VII b uczestniczyli w lekcji otwartej z matematyki, na którą zostali zaproszeni nauczyciele szkoły oraz rodzice.

Odkryj słodki świat miodu!

1 czerwca klasy drugie wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. M. Pustelnik i  p.  K.  Weźranowską oraz towarzyszącą im p. B. Szczupak wybrały się do Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa – „Apilandia”, które znajduje się w Kleczy Dolnej.

„Dobre maniery znam i mam”

W ramach realizowanego programu innowacji pedagogicznej „Dobre maniery znam i  mam” uczniowie klasy II b poznali zasady dobrego wychowania Savoir – vivre, które są podstawą właściwych relacji międzyludzkich w codziennym życiu.

  • Nagroda w konkursie ekologicznym

  • Zawody wędkarskie

  • Zajęcia otwarte kółka informatycznego

  • Matematyka i dobra zabawa

  • Odkryj słodki świat miodu!

  • „Dobre maniery znam i mam”

Szkoła Podstawowa

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej




Dzień Chłopaka

Samorząd uczniowski uczcił 30 września "Dzień Chłopaka". Trzy ślicznotki reprezentujące SU przechadzały się z mocą pięknych życzeń i z koszem pysznych łakoci wśród szkolnych sal, by móc uczcić święto wszystkich chłopaków.

 


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

SEKCJA ORGANIZACYJNA


  • Nikola Klimowska
  • Wiktoria Matejko
  • Patrycja Klęczar
  • Julia Wadoń
  • Izabela Zając
  • Julia Tlałka
  • Nicola Szymik
  • Zuzanna Gizicka
  • Julia Dąbrowska
  • Oliwia Dudys
  • Kalina Mrzygłód
  • Jan Pudełko
  • Marcin Piwko
  • Amelia Sokół
  • Sonia Dudys

 

SEKCJA PORZĄDKOWA


  • Jan Saternus
  • Adrian Pudełko
  • Dominik Tlałka
  • Karol Piwowarski
  • SEKCJA SPORTOWA
  • Wojciech Bisaga
  • Damian Kocięcki
  • Kacper Szpyra
  • Amelia Flasz
  • Jolanta Czopek

SEKCJA DEKORACYJNA

  • Oliwia Głowa
  • Emilia Rusin
  • Szymon Buczuliński
  • Paulina Czerwińska
  • Wiktoria Płonka
  • Nadia Sokół
  • Angelika Wisiorek
  • Julia Jasiaczek
  • Nikola Szpyra
  • Maja Śmiechura
  • Gabrysia Puról
  • Maja Chrapkowicz
  • Martyna Ryłko
  • Joanna Wykręt

 

SEKCJA REPORTERSKA


  • Marcel Smolarek
  • Amelia Flasz
  • Jolanta Czopek
  • Wiktoria Kruczała
  • Emilia Rusin
  • Ksawery Dąbrowski
  • Adrianna Słonka

 


Pod opieką:


p. Jadwigi Putek,

p. Magdaleny Majcherczyk,

p. Magdaleny Węglińskiej