Dzisiaj jest wtorek, 25 września 2018 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Ze świata każdy ma tyle, ile sobie weźmie. "

„Powietrzni rycerze”

19 września uczniowie z klasy VIIIa Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi udali się do kina w Domu Kultury w Kętach, aby zobaczyć polsko-brytyjski dramat wojenny „Dywizjon 303.

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”.

Turniej o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

W ramach akcji „Odblaskowa Szkoła” 25 września (tj. wtorek) odbędzie się ogólnoszkolny Turniej o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Dawno, dawno temu… a jednak całkiem niedawno…

Powroty do przeszłości wcale nie muszą być nudne. Uczniowie klas III gimnazjum na deskach mini-sceny zaprezentowali się jako boginie i bogowie greccy.

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

12 września 2018 r. sześcioro uczniów szkoły podstawowej wzięło udział w lekkoatletycznych zawodach pod hasłem „Witaj szkoło”.

Spotkanie z policjantem

Corocznie uczniowie klas pierwszych naszej szkoły spotykają się z przedstawicielami Komisariatu Policji w Kętach. W tym roku spotkanie odbyło się 6 września.

  • „Powietrzni rycerze”

  • KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ

  • Turniej o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

  • Dawno, dawno temu… a jednak całkiem niedawno…

  • ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

  • Spotkanie z policjantem

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

 

Tym razem nasze uczennice rywalizowały w tytuł najlepszej ekipy w Orlik Vollemanii. Uczestników podzielono na grupy eliminacyjne, w których rozgrywano mecze "każdy z każdym", po czym dwie z nich najlepsze awansowały do finału. W walce o medale, która odbyła się na hali OSiR (warunki pogodowe wymusiły zmianę miejsca) znalazły się trzy nasze zespoły by w końcowej klasyfikacji zająć odpowiednio: drugie, trzecie i czwarte miejsce.

 

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Maciaszczyk, Nicola Jurecka, Marcela Musiał - zdobywczynie srebrnego medalu, Hanna Pękala, Amelia Flasz, Martyna Szumowska - wywalczyły medal brązowy, a Kinga Kurek, Julia Kamińska i Zuzanna Gizicka zajęły miejsce czwarte.


Gratulacje dla dziewcząt za osiągnięte wyniki i całoroczną pracę na zajęciach pozalekcyjnych sportowych.

 

Zofia Dudek