Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe. "

Podsumowanie zbiórki baterii

W listopadzie uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji ekologicznej pod hasłem: „Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii”.

„Był sobie pies”

4 grudnia klasy: 4a, 4b, 5a i 6a obejrzały film „Był sobie pies” w Domu Kultury w Kętach pod opieką p. wicedyrektor Ł. Listwan i pań M. Węglińskiej, M. Majcherczyk, B. Matusiak.

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

W piątek (7 grudnia) na hali OSiR w Kętach odbył się Mikołajkowy turniej piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców z klas V i VI zorganizowany przez Akademię Siatkówki SOS w Kętach.

Podsumowanie zbiórki makulatury

Za nami kolejna już zbiórka makulatury. Jak co roku cała społeczność Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi z zaangażowaniem włączyła się w tę ekologiczną akcję.

“Szczęść Boże” dla górników

Barbórka to szczególny dzień dla wszystkich górników, dlatego też 4 grudnia uczniowie naszej szkoły udali się do Remizy OSP w Nowej Wsi, aby podziękować górnikom - z okazji ich święta - za ciężką i niebezpieczną pracę w kopalni.

ETAP REJONOWY ZA NAMI

3 grudnia odbył się rejonowy etap Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, w którym wzięło udział aż czworo przedstawicieli klas ósmych.

  • Podsumowanie zbiórki baterii

  • „Był sobie pies”

  • Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

  • Podsumowanie zbiórki makulatury

  • “Szczęść Boże” dla górników

  • ETAP REJONOWY ZA NAMI

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

 

Tym razem nasze uczennice rywalizowały w tytuł najlepszej ekipy w Orlik Vollemanii. Uczestników podzielono na grupy eliminacyjne, w których rozgrywano mecze "każdy z każdym", po czym dwie z nich najlepsze awansowały do finału. W walce o medale, która odbyła się na hali OSiR (warunki pogodowe wymusiły zmianę miejsca) znalazły się trzy nasze zespoły by w końcowej klasyfikacji zająć odpowiednio: drugie, trzecie i czwarte miejsce.

 

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Maciaszczyk, Nicola Jurecka, Marcela Musiał - zdobywczynie srebrnego medalu, Hanna Pękala, Amelia Flasz, Martyna Szumowska - wywalczyły medal brązowy, a Kinga Kurek, Julia Kamińska i Zuzanna Gizicka zajęły miejsce czwarte.


Gratulacje dla dziewcząt za osiągnięte wyniki i całoroczną pracę na zajęciach pozalekcyjnych sportowych.

 

Zofia Dudek