Dzisiaj jest niedziela, 22 lipca 2018 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza. "

Laureatki Ambrożjady

„Ja swego pochodzenia nie mam za ohydę, nie ważne skąd pochodzę, ale dokąd idę.”   / A. Grabowski /   Tak brzmiały słowa, które były tematem Amrożjady, konkursu literackiego ogłoszonego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Szukajcie prawdy jasnego płomienia, szukajcie nowych, nieodkrytych dróg…   22 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Trzy lata minęły jak jeden dzień…

„Trzy lata minęły jak jeden dzień ...” - te słowa były motywem przewodnim pożegnania z absolwentami klas trzecich gimnazjum, które odbyło się 21 czerwca 2018 roku w naszej szkole.

Apele podsumowujące rok szkolny 2017/2018

21 czerwca 2018 r., w przeddzień zakończenia roku szkolnego 2017/2018, odbyły się apele podsumowujące działania Samorządu Uczniowskiego oraz efekty pracy naszych uczniów.

Sentencja czerwca

"Jedni dorastają przez całe życie i nie mogą dorosnąć, a inni robią to w ciągu kilku dni". /Katarzyna Ryrych/   W czerwcu, ostatnim miesiącu roku szkolnego, najwięcej głosów nasi czytelnicy oddali na cytat K. Ryrych.

Klapki dla Gambii – akcja zakończona sukcesem

Jak zwykle jesteście wielcy! Klapki dla Gambii – akcja, która po raz kolejny jest dowodem na to, że los drugiego człowieka nie jest nam obojętny, a pomaganie to nasza mocna strona.

  • Laureatki Ambrożjady

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

  • Trzy lata minęły jak jeden dzień…

  • Apele podsumowujące rok szkolny 2017/2018

  • Sentencja czerwca

  • Klapki dla Gambii – akcja zakończona sukcesem

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

 

Tym razem nasze uczennice rywalizowały w tytuł najlepszej ekipy w Orlik Vollemanii. Uczestników podzielono na grupy eliminacyjne, w których rozgrywano mecze "każdy z każdym", po czym dwie z nich najlepsze awansowały do finału. W walce o medale, która odbyła się na hali OSiR (warunki pogodowe wymusiły zmianę miejsca) znalazły się trzy nasze zespoły by w końcowej klasyfikacji zająć odpowiednio: drugie, trzecie i czwarte miejsce.

 

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Maciaszczyk, Nicola Jurecka, Marcela Musiał - zdobywczynie srebrnego medalu, Hanna Pękala, Amelia Flasz, Martyna Szumowska - wywalczyły medal brązowy, a Kinga Kurek, Julia Kamińska i Zuzanna Gizicka zajęły miejsce czwarte.


Gratulacje dla dziewcząt za osiągnięte wyniki i całoroczną pracę na zajęciach pozalekcyjnych sportowych.

 

Zofia Dudek