Dzisiaj jest niedziela, 18 sierpnia 2019 roku.

Cytat dnia: "Życie jest tylko wtedy coś warte i tylko wtedy daje radość, jeśli jest służbą. "

Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Spółdzielnia Uczniowska "Plusik" liczy 15 członków. Głównym celem działalności jest prowadzenie sklepiku szkolnego.

• Całoroczne podsumowanie pracy Spółdzielni Uczniowskiej "Plusik"

Stołówka

16 grudnia 2013 roku uruchomiona została stołówka szkolna. Tym samym po raz pierwszy od wielu lat uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zjedzenia podczas przerwy śródlekcyjnej prawdziwego, dwudaniowego – niczym domowego – obiadu.

Chętnych nie brakuje. Obecnie nasza stołówka codziennie przygotowuje blisko 200 obiadów dla uczniów naszej szkoły - aż tylu wyraża chęć skorzystania z możliwości zjedzenia ciepłego posiłku w szkole.

Obiady wydawane są codziennie, we wszystkie dni nauki szkolnej. Zainteresowani uczniowie płacą jedynie 3,50 zł za jeden obiad. Pozostałe koszty związane z bieżącym utrzymaniem kuchni oraz zatrudnieniem pracowników pokrywane są z budżetu szkoły.

Grzegorz Żak