Dzisiaj jest piątek, 22 czerwca 2018 roku.

Cytat dnia: "Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać. "

GRUNT, TO RODZINKA!

„Grunt, to Rodzinka!” - pod takim hasłem 15 czerwca odbyło się przedstawienie klas trzecich Szkoły Podstawowej.

WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

13.06.2018 r. uczniów klas szóstych odwiedziła Pani Martyna Kolasa - ratownik medyczny pracujący w Pogotowiu Ratunkowym w Bielsku-Białej.

Zawody w piłkę siatkową

We wtorek (12 czerwca) na Orliku w Kętach przy stadionie Hejnału odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody w piłkę siatkową.

„Program dla szkół” w klasach I - V

„Program dla szkół” to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

Zajęcia teatralne zawsze dostarczają swoim uczestnikom sporo zabawy. Rozwijanie talentów idzie w parze z nabywaniem umiejętności i zdobywaniem doświadczeń na różnych poziomach.

WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

8 czerwca 2018 r. uczniowie klasy V a i VI b uczestniczyli w ostatnich w tym roku szkolnym warsztatach Programu Edukacji Medialnej i Społecznej KINO SZKOŁA.

• GRUNT, TO RODZINKA!

• WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

• Zawody w piłkę siatkową

• „Program dla szkół” w klasach I - V

• Zajęcia teatralne dla gimnazjalistów

• WYJSCIE DO KINA W KĘTACH

Stołówka

16 grudnia 2013 roku uruchomiona została stołówka szkolna. Tym samym po raz pierwszy od wielu lat uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zjedzenia podczas przerwy śródlekcyjnej prawdziwego, dwudaniowego – niczym domowego – obiadu.

Chętnych nie zabrakło. Już wtedy blisko 120 uczniów, od klasy pierwszej szkoły podstawowej aż po trzecią gimnazjum, wyraziło chęć skorzystania z odremontowanej i na nowo otwartej stołówki. Obecnie nasza stołówka codziennie przygotowuje ponad 200 obiadów dla uczniów naszej szkoły - aż tylu wyraża chęć skorzystania z możliwości zjedzenia ciepłego posiłku w szkole.

Obiady wydawane są codziennie, we wszystkie dni nauki szkolnej. Zainteresowani uczniowie płacą jedynie 3,00 złote za jeden obiad. Pozostałe koszty związane z bieżącym utrzymaniem kuchni oraz zatrudnieniem pracowników pokrywane będą z budżetu szkoły.

Grzegorz Żak