Dzisiaj jest środa, 24 lipca 2019 roku.

Cytat dnia: "Najpiękniejszą rzeczą, której może doświadczyć człowiek, jest tajemnica. "

Zakończyła się zbiórka butelek PET

W ekologicznej akcji uczniowie naszej szkoły zebrali 11 995 sztuk plastikowych butelek różnej pojemności.

• Zakończyła się zbiórka butelek PET

Zawody wędkarskie

W dniu 7 czerwca 2019 r. na łowisku „Dyrczoniówka” w Bielanach odbyły się spławikowe zawody wędkarskie.

Był to już piąty Memoriał im. Stanisława Cinala, prezesa kęckiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego, który promował wędkowanie wśród dzieci i młodzieży.

Każda gminna szkoła mogła do startu w zawodach wystawić jedną trzyosobową drużynę. Naszą szkołę reprezentowali: Damian Kocięcki, Łukasz Mysłajek i Karol Piwowarski.

Po trzech godzinach wytężonej pracy na wylosowanych wcześniej stanowiskach i komisyjnym zważeniu połowu okazało się, że pierwsze miejsce drużynowo zdobyli uczniowie z Nowej Wsi.

Wielkie gratulacje dla naszej drużyny.

Łukasz Jasek