Dzisiaj jest czwartek, 23 listopada 2017 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Kochać możemy tylko to, czego nie posiadamy w całości. "

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

22 listopada odbył się szkolny etap Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, którego główny temat brzmi: „Młodości, ty nad poziomy wylatuj”.

ZAPROSZENIE NA WIECZOREK POETYCKI

Serdecznie zapraszamy na wieczorek poetycki „Dom – miejsce bliskie i magiczne”.

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego

W dniu 21 listopada odbył się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

W dniu 17.11.2017 r. odbył się szkolny etap Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów.

Wyjazd do Teatru Banialuka

W miniony czwartek, 16 listopada, uczniowie klas 4b i 5b pod opieką p. B. Paśniewskiej, p. B. Matusiak i p. A. Terlikowskiej pojechali do Teatru Lalek Banialuka na spektakl pt. Buratino.

Akcja ekologiczna „Zbiórka makulatury 2017” - podsumowanie

Celem akcji jest zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczna edukacja ekologiczna, wdrażanie uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców wtórnych.

  • Małopolski Konkurs Języka Polskiego

  • ZAPROSZENIE NA WIECZOREK POETYCKI

  • Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego

  • Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

  • Wyjazd do Teatru Banialuka

  • Akcja ekologiczna „Zbiórka makulatury 2017” - podsumowanie

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…” Tak w dniu 12 października rozpoczęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego program słowno-muzyczny, dedykowany pracownikom naszej szkoły, z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

 

Aktorzy i wokaliści w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły wypowiedzieli oraz wyśpiewali wiele pięknych i wzruszających słów, dziękując za nauczanie oraz wychowanie. Nie zabrakło również humoru w zaprezentowanej scence kabaretowej pt. „Niezbędnik nauczycielski czyli zestaw podręczny pomocy do pracy z uczniami”.

 

Wśród gości zebranych na sali nie zabrakło przedstawicieli całej szkolnej społeczności: obecnych oraz emerytowanych pracowników naszej szkoły, uczniów - przedstawicieli samorządów klasowych, rodziców uczniów klas pierwszych, którzy wcześniej złożyli ślubowanie i zaprezentowali się artystycznie.

 

Swoją obecnością uroczystość uświetnili także specjalnie zaproszeni goście: pan Rafał Ficoń - I Zastępca Burmistrza Gminy Kęty, który złożył życzenia wszystkim pracownikom, pan Marek Nycz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Kętach oraz pani Sabina Jończyk - Przewodnicząca Rady Rodziców.

 

Pan Dyrektor Grzegorz Żak wręczył listy gratulacyjne pracownikom szkoły, którzy w bieżącym roku:


- obchodzą jubileusz 20-lecia, 30-lecia, 35-lecia oraz 40-lecia swojej pracy zawodowej

- odznaczeni zostali Medalem Komisji Edukacji Narodowej

- otrzymali nagrodę Burmistrza Gminy Kęty

- otrzymali nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi

 

Magdalena Rodak