Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 roku.
Zaloguj się
Zarejestruj się

Zespół szkolno-gimnazjalny w Nowej Wsi

Cytat dnia: "Jeśli nie wiesz dokąd iść sama cię droga poprowadzi. "

Jestem aktorem. Gram na scenie.

Jak powstała Wisła? „Scena każdego teatru to wielkie zwierciadło, w którym przeglądają się widzowie. Każde lustro zaś to wielka scena ustawiona w samym środku życia.” Elif Şafak

„Pan Tadeusz” w Domu Kultury w Kętach

7 lutego 2019 r. uczniowie z obu ósmych klas naszej szkoły udali się do Domu Kultury w Kętach na przedstawienie na podstawie wybranych fragmentów „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.  

Zagrożenia internetowe

Jak co roku w lutym obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, w związku z czym po raz kolejny Policja wkroczyła do szkół by przypomnieć czym jest bezpieczeństwo w przestrzeni wirtualnej.  

AKCJA „ZBIÓRKA NAKRĘTEK”

Zbiórka plastikowych nakrętek odbywa się w naszej szkole od kilku lat. Bardzo cieszy nas zaangażowanie nie tylko uczniów, ale całych ich rodzin.  

My się igły nie boimy …

Z okazji zbliżających się walentynek dzieci przebywające w świetlicy szkolnej postanowiły przygotować drobne prezenty dla kochanych osób.

Turniej młodziczek

W niedzielę 10 lutego na hali Beskidu w Andrychowie odbył się kolejny wojewódzki turniej piłki siatkowej w kategorii młodziczek.

  • Jestem aktorem. Gram na scenie.

  • „Pan Tadeusz” w Domu Kultury w Kętach

  • Zagrożenia internetowe

  • AKCJA „ZBIÓRKA NAKRĘTEK”

  • My się igły nie boimy …

  • Turniej młodziczek

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

KONSULTACJE Z RODZICAMI


Wywiadówka śródroczna

odbędzie się w dniu 10 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 17:00.

Spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych klas

odbędą się w salach lekcyjnych.

Zostaną one poprzedzone zebraniem ogólnym w sali gimnastycznej.

 

 

Grzegorz Żak

dyrektor

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W dniu 21 września 2018 r. do Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi wpłynęła petycja o rozpatrzenie możliwości remontu szkolnej łazienki, a tym samym przystąpienia szkoły do konkursu na zasadach określonych w stosownych regulaminie. Organizatorem akcji pod nazwą „Wzorowa Łazienka” jest Ad Craft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000603464. Podmiotem składającym petycję jest Osoba Prawna: Szulc-Efekt. sp.z o.o., Warszawa. Z treścią przedmiotowej petycji można się zapoznać poniżej:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W dniu 31 sierpnia 2018 r. do Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi wpłynęła petycja o przeprowadzenie analizy i rozważenie instalacji na dachu budynku szkoły systemów fotowoltaicznych polegających na przetwarzaniu z promieniowania światła słonecznego i przekształceniu jej w energię elektryczną.  Podmiotem składającym petycję jest Osoba Prawna: Szulc-Efekt. sp.z o.o., Warszawa. Z całą treścią przedmiotowej petycji można się zapoznać poniżej: